No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HP crtg. for Deskjet 5575/OJ 202/252 e-All-in-One color (300p.) No.651 C2P11A

Оригинален HP
1.020,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

Модели на машини

HP Officejet-Serie 202 Mobile, 252 Mobile HP Deskjet Ink Advantage-Serie 5575 AIO, 5645 AIO HP 651 color

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software