No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HP toner for LJ Pro PRO M254DW/M254NW, yellow (1.3k) No.203 CF542A

Оригинален HP
5.250,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

 

Модели на машини

Hewlett Packard Color Laserjet Pro M-Serie 254 DW, 254 NW, 254, 254 DW, 254 NW Hewlett Packard Color Laserjet Pro MFP M-Serie 281 FDW, 281 FDN, 280, 281, 280 NW, 281 FDN, 281 FDW HP 203 yellow CF542A

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software