No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Master Color toner for HP CLJ CP1025/Canon 7010 yellow (1k.) No.126A CE312A/CF352A

Компатибилен
610,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

Модели на машини

126A 1000pages CE312A HP126A CLJ CP1025 CLJ CP1025NW CLJ M175NW CLJ PROM175A CLJ PRO200 PRO M200 CLJ PRO300 PRO M300 HPCE312A    

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software