No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Master Color toner for Kyocera FS1320/1370DN (7.2k) TK-170/172/174

Компатибилен
650,00 mkd
  • +
    -

Опис

Модели на машини

1T02LZ0NL0 7200p ISO/IEC19752 TK-170 TK170 TK 170 KYOCERA FS1320D FS 1320D FS1320DN FS 1320DN FS1370DN FS 1370DN KYOTK170

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software