No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Master color toner for Xerox WorkCentre 3210/3220 (4.1k.) 106R01486

Компатибилен
1.250,00 mkd
  • +
    -

Опис

Модели на машини

4100pages ISO/IEC19752 black XEROX 106R1486 106R01486 WC3210 WC 3210 WORKCENTRE WORKCENTER WC3220 WC 3220 XER21163

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software