No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HQ toner for HP LJ Pro M12a black (1.5k) CF279X

Компатибилен
560,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

 

Модели на машини

HP 79X Toner Cartridge - (CF279X), 1k., for HP LaserJet Pro M12a

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software