No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HQ toner for Samsung M2020/2022/2070 (1.8k.) MLTD111L

Компатибилен
880,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

Модели на машини

MLT-D111L, MLTD111L, MLT-D111L/ELS, SU799A Colour: High Capacity Black Duty Cycle: Approx. 1,800 pages @ 5% average coverage Product Type: Toner Brand: Samsung

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software