No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

NS toner for HP P1505/M1120/Canon i-SENSYS LBP-3250 (2k.) CB436A NT-CH436CJJ

Компатибилен
470,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

Модели на машини

2000pages CB436A HP36A LJ P1505 LJ 1505 J M1120MFP SERIES LJ 1120 M1120 LJ M1522MFP SERIES LJ 1522 M1522 HPCB436A Canon i-SENSYS LBP-3250 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software