No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

NS toner for HP LJ Pro M15/M15n/M16/MFP M28a/M28w/M29 black (1k) CF244A No.44A

Компатибилен
1.210,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

 

Модели на машини

CF244A, HP 44A, 44A Colour: Black Duty Cycle: Approx. 1,000 pages @ 5% average coverage Product Type: Toner Brand: HP

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software