No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Orink toner for HP LJ 1010/1018/1020 (3k.) Q2612X

Компатибилен
750,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

Модели на машини

3000pages ISO/IEC 19752 Q2612X HP12X LJ M1005MFP LJ M1319MFP LJ 1010 LJ 1012 LJ 1015 LJ 1018 LJ 1020 LJ 1022 LJ 3015 ALL-IN-ONE LJ 3020 ALL-IN-ONE LJ 3030 ALL-IN-ONE LJ 3050 LJ 3052 ALL-IN-ONE LJ 3055 ALL-IN-ONE HPQ2612X  

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

Слични производи

FREE live chat software