No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

PK toner for HP LJ P4015/4515 black high cap. (24k.) CC364X

Компатибилен
3.070,00 mkd
  • +
    -

Опис

 

Модели на машини

24.000pages ISO/IEC19752 CC364X HP64X LJ P4014 LJ P4014N LASERJET LJ P4015 LJ P4015N LJ P4015X LJ P4015DN LJ P4515 LJ P4515N LJ P4515TN LJ P4515X LJ P4515XM HPCC364X       

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software