No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Canon crtg. for Pixma G1500/G2500/G3500/G4500/G1411/G2411/G3411 magenta (7000p.)70 ml PGI-490M

ПРОМОЦИЈА
Оригинален Canon
600.00 mkd / €9.77
570.00 mkd / €9.29
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Canon Pixma G-Serie 1400, 2400, 3400

 

Canon PGI - 490 magenta

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.