No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Canon toner for IR 2535/2545 (19.4k.) C-EXV32 2786B002

Оригинален Canon
3 490.00 mkd / €56.85
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

Canon IR-Serie 2545, 2545 I, 2535, 2535 I

Canon Imagerunner-Serie 2545, 2545 I, 2535, 2535 I

 

Canon C-EXV32 2786B002

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.