No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HP crtg.for OJ 6960 Pro 6970 yellow (315p.) No.903 T6L95A

НОВО
Оригинален HP
710,00 mkd
  • +
    -

Опис

Manufacturer Part No.:T6L95AE, HP 903  

Group:Yellow ink cartridges

Brand:HP

Colour:Yellow

Product Type:Ink Cartridge

Duty Cycle:Approx. 315 pages @ 5% average coverage Capacity:4ml   

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software