No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HP toner reload kit for Neverstop 1000, MFP 1200 (2.5k.) No.103A W1103A

Оригинален HP
1 030.00 mkd / €16.75
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

  1. Brand: HP
  1. Cartridge Type: Laser cartridge
  1. Color: Black
  1. Page Yield: 2500 pages
  1. Compatible with: HP Neverstop Laser (1000, MFP 1200) printers

Models Numbers: W1103A

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.