No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

OKI Drum for B410/430/440 (19.8k.) 43979002

Оригинален OKI
10 410.00 mkd / €169.59
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

OKI MB-Serie 470, 480, 460

OKI B-Serie 410, 430, 440, 410 DN, 430 DN, 440 DN, 410 D, 430 D, 440 D

 

Oki Drum 410 43979002

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.