No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Samsung toner for ML-1660/1665/SCX3200/3217 (1.5k.) MLTD1042S

Оригинален Samsung
3 540.00 mkd / €57.67
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

Samsung ML-Serie 1660, 1665, 1860, 1865, 1865 W, 1670, 1675

Samsung SCX-Serie 3200, 3205, 3205 W, 3000

 

Samsung MLTD-1042s

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

Слични производи