No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HP Transfer Kit for CLJ 4500 (100k.) C4196A

Оригинален HP
620.00 mkd / €10.10
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

C4196A, Color LaserJet 4500 series printers.

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.