No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Acro counter chip for HP CP1215/1515n/1518/2025 M UNI (1.4k.) CB543A/CC533A

  • Производител: Counter chips
  • Шифра на мојтонер.мк: ca.cc.hp12153
  • ОЕМ шифра: CB543A, CC533A
  • Достапност:
190,00 mkd
  • +
    -

Compatible Chip-HP  laserJet CP1215/CP1515/CP1518/CM1300MFP/CM1312MFP

Canon LBP5050(316/716)/8050

 

HP LaserJet CP1215/CP1515/CP1518/CM1300MFP/CM1312MF Canon LBP5050(316/716)/8050

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software