No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Acro counter chip for Samsung CLP-310/315 yellow (1k.) CLTY4092S

  • Производител: Counter chips
  • Шифра на мојтонер.мк: ca.cc.sam310y
  • ОЕМ шифра: CLT-Y4092S
  • Достапност:
210.00 mkd / €3.42
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Compatible Chip-SAMSUNG CLP310/315/CLX-3170/3175

 

SAMSUNG CLP310/315/CLX-3170/3175

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.