No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Acro counter chip for Samsung CLP-320/325/CLX3285 Cyan (1k.) CLTC4072S

  • Производител: Counter chips
  • Шифра на мојтонер.мк: ca.cc.sam320c
  • ОЕМ шифра: CLT-C4072S
  • Достапност:
210.00 mkd / €3.41
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Compatible Chip-SAMSUNG CLP320/325/CLX3185/3186

SAMSUNG CLP320/325/CLX3185/3186

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.