No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Acro counter chip for Xerox 3315/3325 (5k.) 106R02311 WEST EU

  • Производител: Counter chips
  • Шифра на мојтонер.мк: ca.cc.xer3325weu
  • ОЕМ шифра: 106R02311
  • Достапност:
420,00 mkd
  • +
    -

Compatible Chip-Xerox Phaser 3300 MFP

 

Xerox WC 3315 3325

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software