No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

DC counter chip OEM EMPTY for toner for HP LJ Pro M203 MFP M227d/dw black (1.6k) No.30A , CF230A 11094

  • Производител: Delacamp
  • Шифра на мојтонер.мк: dc.cc.hpcf230aE
  • ОЕМ шифра: CF230A
  • Достапност:
310,00 mkd
  • +
    -

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software