No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

DC counter chip for Samsung ML-1660/1661/1665/1666 (1.5k.) MLT-D1042S

  • Производител: Counter chips
  • Шифра на мојтонер.мк: dc.cc.sam1660
  • ОЕМ шифра: MLT-D1042S
  • Достапност:
140.00 mkd / €2.28
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Compatible Chip-SAMSUNG ML-1660/1661/1665/1666/1667/1670/1673/1675/1677/1674/1678/1860/1861/1865/1867, SCX-3200, SCX-3205/3207/3217

SAMSUNG ML-1660/1661/1665/1666/1667/1670/1673/1675/1677/1674/1678/1860/1861/1865/1867, SCX-3200, SCX-3205/3207/3217

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.