No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

DC Drum for Xerox WC 7120 black (22k.) 106R01461

  • Производител: Delacamp
  • Шифра на мојтонер.мк: dc.d.xer7120
  • ОЕМ шифра: 106R01461
  • Достапност:
800.00 mkd / €13.03
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

22.000pages 101R00432 101R0432 101R432 WC5020 WC 5020 WORKCENTRE WORKCENTER WC5016 WC 5016

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.