No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

GR crtg. for Canon IPF670/680/685/780/785 cyan (130ml) , PFI107

Компатибилен
  • Производител: Green
  • Шифра на мојтонер.мк: gr.canpfi107c
  • ОЕМ шифра: PFI107C
  • Достапност:
1.920,00 mkd
  • +
    -
6706B001) (PFI-107C), CANON:IPF 670, IPF 680, IPF 685, IPF 770, IPF 780, IPF 785

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software