No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

IR toner for OKI B2200 (2k.) 43640302

Компатибилен
590.00 mkd / €9.61
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

2000pages ISO/IEC19752 B2200 B 2200 B2400 B 2400 OKI23115

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.