No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

IR toner for Ricoh AF 2228C/2232C/2238C cyan(10k.) Type P2, 885485,

Компатибилен
3 280.00 mkd / €53.43
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -
Ricoh, 10000pgs, AFICIO 2228C, 2232C, 2238C

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.