No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

IT toner for Lexmark CS310/410/510n black High Cap. (4k.) 70C2HK0

Компатибилен
3 240.00 mkd / €52.78
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

702HK 4000pag IEC19798 return 70C2HK0 LEXMARK CS310DN CS 310DN CS310N CS 310N CS310 CS410DN CS 410DN CS410N CS 410N CS410 CS410DTN CS 410DTN CS510DE CS 510DE CS510DTE CS 510DTE CS510

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.