No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Logitech Keyboard+Mouse combo Wireless MK270 black p/n 920-004511

1 900.00 mkd / €30.95
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Wireless Combo MK270 Colour: Black Delivery with: Keyboard / Mouse Interfaces: USB Language layout: DE / AT Packaging form: Retail Transmission: Radio / 2.4 GHz / USB Nano Rreceptor User group: Home / Office    

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.