No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Marbo Losion против опаѓање на коса 180ml

3-10% Попуст
  • Производител: Marbo
  • Шифра на мојтонер.мк: mb.losionok
  • ОЕМ шифра: Н/А
  • Достапност:
1 000.00 mkd / €16.29
900.00 mkd / €14.66
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Со жолта линија е 100% природен препарат против опаѓање на косата. Тестиран е и потврден како успешно средство за јакнење на коренот на косата. Едноставен за употреба, брзо обезбедува видливи резултати во спречување на прекумерното опаѓање и јакнење на коренот на косата.

 

Марбо лосионот е 100% природен лек против силно опаѓање на косата кој многу брзо го запира нејзиното опаѓањето, без оглед на причините за опаѓањето.
Едноставен за употреба, дава видливи резултати во најкус можен рок, што е потврдено од десет годишно дерматолошко искуство и е најефикасен кога се комбинира со шампон МАРБО 03.

 

Состав: Aqua (Планинска вода), Alkohol(Алкохолен раствор), Rosmarinus Officinalis(Рузмарин), Urtica Dioica (Коприва), SalviaOfficinalis (Жалфија), Juglans Regia (Орев),Allium Sativum (Лук), Matricaria Chamomilla(Камилица), Betula Alba (Бреза), Salix Alba(Бела врба), Arctium Lappa (Чичок), HederaHelix (Бршлен).

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.