No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HQ toner for Brother DCP-L2512/ L2532/ HL-L2312/ L2352/ MFC-L2712/ L2732 (3k.) TN2421

Компатибилен
1.030,00 mkd
  • +
    -

Опис

Модели на машини

BROTHER:DCP L2510D, DCP L2550DN, HL L2310D, HL L2370DN, MFC L2710DN, MFC L2710DW, MFC L2730DW, MFC L2750DW

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software