No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

HQ toner for Brother HL 5240/5250/5270/MFC8460N/DCP8060/Minolta Bizhub 20 (7k.) TN3170 / TN3280

Компатибилен
740.00 mkd / €12.05
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Brother HL-Serie 5240, 5250 DN, 5270 DN, 5270 DN 2LT, 5280 DW, 5200, 5240 L, 5250 DNHY, 5280, 5250, 3145

Brother MFC-Serie 8460 N, 8860 DN, 8870 DW, 8860 N, 8670 DN, 8480 DN, 8460 DN, 8660, 8660 DN

Brother DCP-Serie 8060, 8065 DN, 8065, 8060 N

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.