No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

NS toner for HP CLJ 5500/5550 yellow (12k.) C9732A NT-CH9732FC

Компатибилен
4.120,00 mkd
  • +
    -

 

Hewlett Packard Color Laserjet-Serie 5500, 5500 N, 5500 DN, 5500 DTN, 5500 HDN, 5500 PP, 5550, 5550 DN, 5550 DTN, 5550 HDN, 5550 N, 5550 PP, 5500 TDN

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software