No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Orink Ink for Brother DCP-T300/ 500W/700W/800W cyan bottle 50ml., BT5000C

Компатибилен
  • Производител: Orink
  • Шифра на мојтонер.мк: or.brbt5000c
  • ОЕМ шифра: BT5000C
  • Достапност:
350,00 mkd
  • +
    -

Brother DCP T300, 500W, 700W, 800W

 

70ml. bottle

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software