No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Orink toner for Canon IR 2230/2270/2830/2870/3025/3225 (21k.) C-EXV11/GPR15 9629A002

Компатибилен
1 000.00 mkd / €16.29
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

CEXV11 21.000pag/6%cov 1060gr Canon 9629A002AA IR 2230 IR 2270 IR 2870 IR 3025 IR 3225 CAN94077

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.