No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Orink toner for OKI MC873/dn/dnw black HC (15k.) 45862818 110ECOOKMC873NK

Компатибилен
10 000.00 mkd / €162.60
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

Manufacturer Part No.:45862818 Group:Black toner cartridges Brand:OKI Colour:High Capacity Black Product Type:Toner Duty Cycle:Approx. 15,000 pages @ 5% average coverage  

OKI MC 873  OKI MC873dn OKI MC873dnct  OKI MC873dnv  OKI MC873dnw

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.