No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Orink eco toner for Xerox WorkCentar 5325/5330/5335 (30k.) 6R1160

Компатибилен
2 950.00 mkd / €47.97
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

Xerox WorkCentre 5325, 5330, 5335

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.