No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Pilot roler V-BALL 0,5 mm 1/12 black, BLVB5 Black

  • Производител: Pilot
  • Шифра на мојтонер.мк: pirv-bvb-5-b-5
  • ОЕМ шифра: BLVB5
  • Достапност:
30,00 mkd
  • +
    -

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software