No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Brother HL1223WE SF printer, mono, 20ppm, Wi-Fi

5 590.00 mkd / €91.06
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • Овој производ е достапен само на барање!

Printer Brother HL-1223 WE

Manufacturer: Brother
Manufacturer no: HL1223WE
Print technology: Laser
Device type: Printer

Model: Black-and-white   

TN-1090

DR-1090

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.