No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Fuser film sleeve HP LJ Pro M15a/M15w/M28a/M28w CF244A

  • Производител: Spare parts
  • Шифра на мојтонер.мк: rd.ffs.hpm15/28
  • ОЕМ шифра: CF244A
  • Достапност:
840.00 mkd / €13.68
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.