No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Pick up roller for Lexmark E232/230/234/240/330/332/340/342 56P1820

  • Производител: Spare parts
  • Шифра на мојтонер.мк: rd.pur.lex232
  • ОЕМ шифра: Н/А
  • Достапност:
340.00 mkd / €5.54
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.