No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

IR drum cleaning blade for Canon IR 1018

РАСПРОДАЖБА
  • Производител: Graphic Jet
  • Шифра на мојтонер.мк: sb.dcb.canir1018
  • ОЕМ шифра: Н/А
  • Достапност:
200.00 mkd / €3.26
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.