No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

I-A crtg. Printhead for HP DesignJet 1050 no.80 yellow C4823A

РАСПРОДАЖБА
  • Производител: N/B
  • Шифра на мојтонер.мк: sb.hpc4823a
  • ОЕМ шифра: C4823A
  • Достапност:
2 000.00 mkd / €32.58
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

C4823A HP DNJ1050 PRH+CLEANER No.80 yellow C4823AE C 4823AE C4823A C 4823A C4823 C 4823 NO.80 NO80 NR.80 NR80 HP80 DNJ1000 DNJ 1000 Serie DESIGNJET DNJ1050 DNJ 1050 DNJ1050C DNJ 1050C DNJ1055CM DNJ 1055CM HPC4823A

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.