No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

I-A crtg. for HP Desingjet DNJ1000/1050 magenta (2.2k.) No.80 350ml. C4847A

РАСПРОДАЖБА
Компатибилен
1 000.00 mkd / €16.34
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

No.80 350ml C4847AE C 4847AE C4847A C 4847A C4847 C 4847 NO.80 NO80 NR.80 NR80 HP80 DNJ1000 DNJ 1000 Serie DESIGNJET DNJ1050 DNJ 1050 DNJ1050C DNJ 1050C DNJ1055CM DNJ 1055CM HPC4847A

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.