No.1 за тонери во МК
MK EN +389 72 302-954 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

I-A crtg. for HP Desingjet DNJ1000/1050 black No.80 350ml. C4871A

РАСПРОДАЖБА
Компатибилен
  • Производител: N/B
  • Шифра на мојтонер.мк: sb.hpc4871a
  • ОЕМ шифра: C4871A
  • Достапност:
1 000.00 mkd / €16.34
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.