No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

SC prasok for Samsung UNIVERSAL TRSUNIV3-10KG (10kg.) UNI SAM.

  • Производител: Static Control
  • Шифра на мојтонер.мк: sc.p.10samuni3
  • ОЕМ шифра: UNI SAMSUNG
  • Достапност:
11 650.00 mkd / €189.79
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.