No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

SC prasok for HP P1005/1006 - TRHP1005-80B-OS (80gr-1.5k.) CB435A/36/CE285/78A/283A

  • Производител: Static Control
  • Шифра на мојтонер.мк: sc.p.hp1005
  • ОЕМ шифра: CB435A, CB436A
  • Достапност:
160.00 mkd / €2.61
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.