No.1 за тонери во МК
+389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

Topjet toner for BrotherDCP HL1222W /DCP1622W (1.5k) TN1090

НОВО
Компатибилен
540,00 mkd
  • +
    -

Brother HL Serie: 1222W,1110,1111,1112

Brother DCP Serie: 1622W,1510,1511,1512,1515

Brother MFC Serie: 1810,1811,1812,1815

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.

FREE live chat software