No.1 за тонери во МК
MK EN +389 75 305965 SALES@MOJTONER.MK НАЈАВА / РЕГИСТРАЦИЈА

TJ toner for Brother HL 3140cw yellow (2.2k.) TN245Y, NT-PB225YJJ

Компатибилен
770.00 mkd / €12.54
Цената во Евра е од информативен карактер, наплатата се врши во Денари
  • +
    -

Brother HL-Serie 3150, 3140, 3140 CW, 3150 CDW, 3170, 3170 CDW, 3150 CDN

Brother MFC-Serie 9140, 9140 CDN, 9330, 9330 CDW, 9340 CDW, 9340

Brother DCP-Serie 9020, 9020 CDW, 9015, 9015 CDW

 

Мислења (0)

Нема коментари за овој производ.